Schaaksite | Voor Schakers/Door Schakers.

Cluboverzicht

Welkom bij het overzicht van alle Nederlandse schaakverenigingen. Het is de bedoeling dat we dit overzicht uitbreiden. Dat kan met kleine logo's/plaatjes (max.180x90; .gif, .jpg, .png) van de clubs. Mocht er een wijziging of aanvulling zijn dan graag een e-mail naar .
Laatste wijziging 17 oktober 2015. Tot die tijd gemaakte opmerkingen zijn verwerkt.
KNSB
nr.
BondNaam clubPlaatsClubavonden
102 FSB De Donger Dokkumdinsdag
103 FSB SV Pion Harlingen dinsdag
104 FSB SV BakkeveenBakkeveen woensdag
107 FSB Drachtster SC Drachten maandag
108 FSB Emanuel Lasker St. Jacobiparochie vrijdag
109 FSB D. en S.C. Emmeloord Emmeloord maandag
110 FSB SC Franeker Franeker donderdag
112 FSB SC Heerenveen Heerenveen maandag
113 FSB JSC Friesland Leeuwarden/Sneek/Gauw
114 FSB S.D.C. Jurjen Tolsma Stiens donderdag
116 FSB F-Pion Harlingen/Franeker donderdag,vrijdag
117 FSB SC Lemmer Lemmer donderdag
118 FSB S.V. Lege Geaen Gauw dinsdag
120 FSB Mid Fryslan Akkrum maandag
121 FSB Tinke & Sette Twijzelerheide maandag
122 FSB NEO Noordbergum maandag
124 FSB SC O.D.I. Workum maandag
125 FSB J.S.C. Opsterland Gorredijk/Bakkeveen/Luxwoude
126 FSB Philidor 1847 Leeuwarden dinsdag
128 FSB Rijs e.o. Rijs vrijdag
129 FSB SV Schaakwoude Damwoude donderdag
130 FSB SC Sneek Sneek dinsdag
131 FSB SC Steenwijk Onna (Steenwijk) dinsdag
132 FSB SC BOB Oenkerk dinsdag
133 FSB De Twee Kastelen Buitenpost vrijdag
134 FSB Westergoo Bolsward dinsdag
135 FSB SC W.E.S Wolvega vrijdag
137 FSB S.C. De Hynste Sprong St. Nicolaasga dinsdag
138 FSB SC Gorredijk Gorredijk woensdag
139 FSB Schaak Combinatie Leeuwarden Leeuwarden dinsdag
201 NOSBO SC Assen Assen vrijdag
203 NOSBO SC Bedum Bedum dinsdag
207 NOSBO SC Delfzijl Appingedam Combinatie Delfzijl maandag
208 NOSBO Emmer SG (ESG) Emmen maandag
209 NOSBO SV Eelde/Paterswolde Paterswolde maandag
211 NOSBOHet Schaakkwartier Grijpskerk dinsdag
212 NOSBO SC Haren Haren vrijdag
213 NOSBO Staunton Groningen maandag
214 NOSBO SC Hoogeveen Hoogeveen dinsdag
215 NOSBO HSP Hoogezand donderdag
216 NOSBO SV JH Kruit Stadskanaal dinsdag
221 NOSBOSV Leek Leek vrijdag
222 NOSBOLewenborg Groningen dinsdag
223 NOSBOSC Van der Linde Winschoten vrijdag
224 NOSBOSC Middelstum Middelstumwoensdag
225 NOSBOSC Rochade Nieuwe Pekela maandag
226 NOSBOSC Roden Rodenmaandag
227 NOSBOSISSAGroningen maandag
229 NOSBOSV Ter Apel Ter Apel maandag
231 NOSBOSchaakclub Ten Boer Ten Boerdinsdag
232 NOSBOSpassky's Groningen vrijdag
235 NOSBOSC Veendam Veendam dinsdag
241NOSBOSV OostermoerZuidlaren donderdag
246 NOSBOSC Het KasteelCoevordenvrijdag
251 NOSBOSC Dwingeloo Dwingeloo donderdag
252 NOSBOSC De Paardensprong Groningen vrijdag
253NOSBOSchaakclub En Passant UsquertUsquertwoensdag
254 NOSBOGroninger Combinatie enhttp://www.gc1.nl/ Groningen vrijdag
301 SBO SV AlmeloAlmelovrijdag
303 SBO Herikon bv/SV Borne Borne dinsdag
304 SBO DS 72 Dalfsen dinsdag
305 SBO SV De Eerste Zet Enter dinsdag
306 SBO SC Denekamp Denekamo maandag
307 SBO Drienerlo Enschede donderdag
308 SBO EDS Delden maandag
310 SBO Dr. Max Euwe Enschede dinsdag
311 SBO SV ENO Nijverdal maandag
313 SBO ESGOOEnschedemaandag
314 SBO SV Goor Goor dinsdag
316 SBO SV HardenbergHardenbergdinsdag, vrijdag
317 SBO SV Holten Holten maandag
319 SBO DSC Kijk UitBalkbrugmaandag
321 SBO JSC MinervaHengelodonderdag
324 SBO SC Raalte Raalte maandag
325 SBO SC RijssenRijssen dinsdag
327 SBO Vrimot Vriezenveen donderdag
328 SBO SV VroomshoopVroomshoopmaandag
330 SBO
Winterswijkse SG
Winterswijk dinsdag
332 SBO SV Het Witte Paard Deventer dinsdag
333 SBO SC 't Zwarte Paard Ommen donderdag
334 SBO SV Park Stokhorst Enschede maandag
335 SBO SV Mat-ador Wierden donderdag
337 SBO SV Lonneker Lonneker
339 SBO HSC-Stork Hengelo
340 SBO SV Haaksbergen Eibergen Combinatie Haaksbergen maandag
401 OSBO Aaltense SC Aalten maandag
404 OSBO Arnhemsche SV Arnhem donderdag
405 OSBO DSV Ons Genoegen Almen maandag
406 OSBO Bennekomse SV Bennekom maandag
407 OSBO SC Het Briesend PaardUrkdonderdag
408 OSBO Brummense S.C. Brummen dinsdag
410 OSBO Caïssa Elburg donderdag
411 OSBO SV De Elster TorenElstdonderdag
412 OSBO SV De Combinatie Harderwijk dinsdag
413 OSBO SV Denk en Zet Hattem dinsdag
415 OSBO Dodewaardse Schaakvereniging Dodewaard maandag
416 OSBO Doesborghs Schaakgenootschap Doesburg maandag
417 OSBO SV Dukenburg Nijmegen maandag
418 OSBO SV Doetinchem Doetinchem dinsdag
419 OSBO SV Dronten Dronten donderdag
420 OSBO SV WDCDuivendonderdag
421 OSBO SV De Zeven Pionnen Epedinsdag
422 OSBO Edese SV Ede donderdag
424 OSBO Eerbeekse SC Eerbeekdonderdag
425 OSBO SV Familieschaak Zwollevrijdag
426 OSBO SV Gendringen Ulft dinsdag
430 OSBO Het KasteelWijchen vrijdag
432 OSBO SV KoningswaalBeuningen donderdag
433 OSBOLelystadse SchaakverenigingLelystadvrijdag
434 OSBO SV Lochem Lochem maandag
435 OSBO Meppeler SVMeppeldinsdag
436 OSBO SV MookMookdonderdag
437 OSBO SV Nunspeet Nunspeet maandag
438 OSBO Oefening & OntspanningKampenmaandag
440 OSBO OSV Het Paard Combinatie Oosterbeek donderdag
441 OSBO DSG Pallas Deventerdonderdag
442 OSBO SV PION Groesbeekvrijdag
444 OSBO SV De KameleonTerborg dinsdag
445 OSBO SV Rokade Lichtenvoorde donderdag
446 OSBO Rhenense Schaakclub Rhenen maandag
447 OSBO SV Rheden Rheden vrijdag
449 OSBO De Schaakmaat Apeldoorn maandag
450 OSBO SC Vrouw en Paard Apeldoorn dinsdagmiddag
451 OSBO De Sleutelzet Arnhem dinsdag
452 OSBO Strijdt Met Beleid Nijmegen dinsdag
453 OSBO
Schaakstad Apeldoorn
Apeldoornwoensdag
454 OSBO Pegasus Zwolle dinsdag
455 OSBO SV Westervoort Westervoort donderdag
456 OSBO SV Theothorne Dieren dinsdag
458 OSBO SV TornadoDruten vrijdag
459 OSBO SV Zevenaar Zevenaardinsdag
460 OSBO Twellose Schaakclub Twello dinsdag
461 OSBO UVS Nijmegen maandag
462 OSBO SV Variant Huissen vrijdag
463 OSBO VDS Beekbergen donderdag
464 OSBO Veendendaalse SV Veenendaal donderdag
465 OSBO Velpse SV Velp vrijdag
466 OSBO Voorster Schaakclub Voorst maandag
468 OSBO Veluws SG Ermelo dinsdag
469 OSBO Wageningse Schaakvereniging Wageningen donderdag
471 OSBO Wisch Terborg dinsdag
472 OSBO SG Zutphen Zutphen maandag
473 OSBO SV Het Zwarte Water Zwartsluis dinsdag
474 OSBO Zwols SG Zwolle vrijdag
475 OSBO SV Het Zeepaard Zeewolde woensdag
477 OSBO Zwolle-Zuid Schaakt! Zwolle donderdag
478 OSBO SV Heerde Heerde maandag
481 OSBO SV Millingen 1948 Millingen aan de Rijn donderdag
483 OSBO SV De Cirkel Ede dinsdag
484 OSBO DSB Groenlo Groenlo woensdag
486 OSBO PSV/DoDO Putten dinsdag, vrijdag
487 OSBO SV De Schakel Apeldoornmaandag
489 OSBO Schaakvereniging De Toren Arnhem maandag
495 OSBO SC de Touwladder Ugchelen maandag
497 OSBO Olster SV Olst dinsdag
601 SGS SV Acquoy Acquoy maandag
602 SGS SV De Watertoren Almkerk Almkerk maandag
603 SGS SV Ameide Ameide donderdag
604 SGS SG Amersfoort Amersfoort vrijdag
605 SGS Baarnse SV Baarn vrijdag
606 SGS Barneveldse Dam en Schaakvereniging Barneveld dinsdag
607 SGS De Zwarte Olifant Woerden vrijdag
608 SGS Bussums Schaakgenootschap Bussum maandag
609 SGS DOSC Den Dolder maandag
610 SGS DBC De Bilt vrijdag
611 SGS Doorn-Driebergen Driebergen donderdag
612 SGS Denk en Zet Vinkeveen dinsdag
613 SGS HSV De Pion/VOGA Hilversum dinsdag
615 SGS Doredenkers Wijk bij Duurstede dinsdag
616 SGS PCA De Damrakkers Utrecht woensdag
617 SGS
SC En Passant
Bunschoten-Spakenburg dinsdag, vrijdag
619 SGS De Giessen en Linge Giessenburg dinsdag
621 SGS SV 's Graveland Kortenhoef donderdag
624 SGS SV Het Dikke Torentje Eemnes donderdag
625 SGS Het Kasteel IJsselstein donderdag
626 SGS SV Har-Mon-ie Harmelen dinsdag
627 SGS SC Eemfors Hoogland Amersfoort/Hoogland maandag
627 SGS SC Eemfors Hoogland (jeugd) Amersfoort/Hoogland dinsdag
628 SGS Hoevelakens SG Hoevelaken vrijdag
630 SGS SV Houten Houten maandag
631 SGS Hilversums SG Hilversum donderdag
631 SGS Hilversums SG (jeugd) Hilversum donderdag
632 SGS SV Huizen Huizen donderdag
634 SGS SV Goede Zetten Zat Utrecht dinsdag
637 SGS SV Kijk Uit Oudewater dinsdag
638 SGS Larense SC Laren vrijdag
640 SGS SV Leusden Leusden donderdag
642 SGS SV Lopik Cabauw maandag
643 SGS Leerdams SG Leerdam donderdag
645 SGS Moira-Domtoren Utrecht vrijdag
646 SGS ASV Nieuwegein Nieuwegein maandag
647 SGS SV Nijkerk Nijkerk maandag
648 SGS SV Ons Genoegen Amersfoort donderdag
651 SGS SC Oud Zuylen Utrecht dinsdag
652 SGS SV Paul Keres Utrecht maandag
653 SGS SV Rivierenland Buren dinsdag
656 SGS SOPSWEPS'29 alleen extern (Amsterdam)
657 SGS Soester Schaakclub 1922 Soest vrijdag
658 SGS SV TRIO De Meern maandag
659 SGS UCS De Rode Loper Utrecht woensdag
660 SGS SC Utrecht Utrecht donderdag
661 SGS Schaakclub Vegtlust Maarssen vrijdag
662 SGS SC Vianen Vianen dinsdag
663 SGS SG Vecht & Ommelanden Loenen a/d Vecht maandag
664 SGS SV VOG Westbroek maandag
667 SGS SC Woerden Woerden dinsdag
668 SGS ZZ Combinatie Zuilichem maandag
669 SGS SC Zeist Zeist dinsdag
677 SGS Landhuis Nw.Amelisweerd Utrecht vrijdag
803 SGA S.V. Almere Almere maandag
804 SGA AdA 04 Ouderkerk a/d Amstel maandag
805 SGA SV De Amstel Uithoorn woensdag
807 SGA Zukertort Amstelveen Amstelveen vrijdag
809 SGA Caïssa Amsterdam dinsdag
814 SGA ENPS Amsterdam vrijdag
815 SGA EsPion Amsterdam donderdag
816 SGA Isolani Amsterdam donderdag
818 SGA Het Grasmat Amsterdam maandag
821 SGA Laurierboom-Gambiet Amsterdam donderdag
824 SGA Muider Schaakkring Muiderberg vrijdag
826 SGA Boven IJ Nieuwendam Amsterdam maandag
831 SGA Oosten Toren Amsterdam donderdag
834 SGA KLM/Pegasus Amstelveen dinsdag
835 SGA Het Probleem Amsterdam donderdag
836 SGA De Raadsheer Amsterdam woensdag
838 SGA S.V. Amsterdam West Amsterdam maandag
840 SGA SV TOG Amsterdam donderdag
843 SGA VAS Amsterdam donderdag
843 SGA VAS jeugd Amsterdam donderdag
846 SGA Volewijckers Amsterdam woensdag
848 SGA SV De Wachter Amsterdam maandag
850 SGA Weesper Schaakclub Weesp dinsdag
852 SGA Es '80 Amsterdam donderdag
854 SGA Fischer Z Amsterdam maandag
855 SGA SV Chaturanga Amsterdam dinsdag, vrijdag
857 SGA
Schaakclub ZZ
Amsterdam maandag
901 NHSB SV Aartswoud Hoogwoud vrijdag
902 NHSB SV Aris de Heer Middenbeemster dinsdag
903 NHSB SC Aalsmeer Aalsmeer vrijdag
904 NHSB S.V. Assendelft Assendelft maandag
905 NHSB SV Attaqueer Nibbixwoud vrijdag
906 NHSB Bergen donderdag
907 NHSB SV Bloemendaal Bloemendaal dinsdag
908 NHSB SV Caïssa-Eenhoorn Hoorn dinsdag
909 NHSB SV Castricum Castricum vrijdag
910 NHSB SC Bakkum Castricum dinsdag
911 NHSB Chess Society Zandvoort Zandvoort vrijdag
913 NHSB SV DOS Alkmaar maandag
914 NHSB SV De Vennep Nieuw Vennep maandag
915 NHSB SV En Passant Den Burg, Texel zaterdag
916 NHSB SV Degoschalm Westwoud maandag
917 NHSB HSV Excelsior Heemskerk maandag
919 NHSB Schaakclub Hoofddorp Hoofddorp maandag
920 NHSB SV Heerhugowaard Heerhugowaard donderdag
921 NHSB SV Torenhoog Hoogkarspel maandag
922 NHSB Heemsteedse SC Heemstede maandag
923 NHSB
Het Witte Paard Haarlem
Haarlem dinsdag
925 NHSB Schaakgroep Koedijk Koedijk dinsdag
926 NHSB De Groene Zes Bovenkarspel donderdag
927 NHSB KTV Enkhuizen vrijdag
928 NHSB Kijk Uit IJmuiden vrijdag
929 NHSB Lasker Uitgeest vrijdag
930 NHSB SC Magnus Schagen donderdag
932 NHSB Morphy Schaakmat Combinatie Den Helder dinsdag
934 NHSB De Waagtoren Alkmaar dinsdag
936 NHSB Opening '64 Sint Pancras vrijdag
937 NHSB SV Oppositie Heiloo dinsdag
938 NHSB ChessCool Haarlem vrijdag
939 NHSB Wormerveerse Schaakclub De Pion Wormer vrijdag
941 NHSB SC Purmerend Purmerend donderdag
942 NHSB ZSC-Saende Zaandam vrijdag
943 NHSB SV De Pionier Abbekerk donderdag
944 NHSB Santpoort Velserbroek vrijdag
945 NHSB SV Anna Paulowna Anna Paulowna vrijdag
946 NHSB SV Schaakmat Zuid-Scharwoude dinsdag
947 NHSB SV Schaaklust Andijk maandag
948 NHSB SC De Strandloper Petten maandag
953 NHSB De Haarlemse Jopen Haarlem maandag
954 NHSB SV De Uil Hillegom maandag
955 NHSB SV Het Spaarne Haarlem donderdag
957 NHSB SV Vredeburg Limmen vrijdag
959 NHSB SV Harenkarspel-WH'76 Warmenhuizen vrijdag
961 NHSB De Wijker Toren Beverwijk donderdag
962 NHSB SV Het Witte Paard Zaandijk vrijdag
964 NHSB SC Krommenie Krommenie dinsdag
965 NHSB Het Paard van Ree Wijk aan Zee dinsdag
966 NHSB SV Volendam Volendam donderdag
968 NHSB SV Revanche Wervershoof dinsdag
970 NHSB De Juiste Voortzetting Alkmaar donderdag
971 NHSB Kennemer Combinatie Bloemendaal dinsdag
1101 LeiSB S.C. Het Springende Paard Aarlanderveen maandag
1102 LeiSB Alphense SC Alphen a/d Rijn dinsdag
1103 LeiSB SC Bodegraven Bodegraven maandag
1104 LeiSB Daniel Noteboom Noordwijk maandag
1106 LeiSB SC Inter Nos Boskoop donderdag
1107 LeiSB SV Katwijk Katwijk a/d Rijn maandag
1108 LeiSB SV Rijnwoude Koudekerk maandag
1109 LeiSB SV Leiderdorp Leiderdorp woensdag
1110 LeiSB SV Leithen Leiden dinsdag
1111 LeiSB Leidsch Schaakgenootschap Leiden dinsdag
1112 LeiSB LSC Philidor Leiden maandag
1113 LeiSB Schaak Sociëteit Nieuwkoop Nieuwkoop maandag
1114 LeiSB Sassenheimse SC Sassenheim dinsdag
1115 LeiSB LSV De Stormpionnen Leiden vrijdag
1116 LeiSB SV De Toren Valkenburg donderdag
1117 LeiSB SV Utile Dulci Roelofarendsveen maandag
1118 LeiSB SV Voorschoten Voorschoten donderdag
1121 LeiSB
Zwarte Pion
Lisse donderdag
1122 LeiSB Oegstgeest'80 Leiden dinsdag
1125 LeiSB JSC De Vrijpionnen Voorhout donderdag
1128 LeiSB SC Op Eigen Wieken Leiden dinsdag
1129 LeiSB Alternatieve Aalsmeerse Aalsmeer vrijdag
1202HSBSV Botwinnik Zoetermeer donderdag
1203 HSB SV RSC-Belgisch Park Den Haag maandag
1206 HSB DCSV Delft vrijdag
1207 HSB SG Discendo Discimus Den Haag dinsdag, donderdag, zaterdag
1210 HSB Delftsche SC Delft maandag
1214 HSB Haagse Schaakvereniging Den Haag maandag
1216 HSB Lierse SV De Lier maandag
1218 HSB SV Haeghe Ooievaar Den Haag donderdag
1220 HSB DSSC Paris Delft dinsdag
1221 HSB Pomar Rijswijk dinsdag
1222 HSB SV Prometheus Delft donderdag
1223 HSB
SV Promotie
Zoetermeer dinsdag
1224 HSB SV RHC-Arena Den Haag donderdag
1227 HSB SG Rijswijk Rijswijk dinsdag
1228 HSB SIO 's-Gravenzande maandag
1229 HSB De Pionnetjes Schiedam maandag
1230 HSB SV Schaakmat Naaldwijk maandag
1232 HSB SC Scheve Toren Pijnacker vrijdag
1233 HSB SV Voorburg Voorburg dinsdag
1237 HSB Bobby Fischer/SV Wassenaar Wassenaar maandag
1238 HSB Westlandse Schaak Combinatie 's-Gravenzande maandag
1240 HSB
Schaakcombinatie HTV
Den Haag donderdag
1244 HSB Schaakhuis En Passant Den
Haag
maandag
1247HSBNovelty DestroyersRijswijkdonderdag
1403 RSB SV Ashtapada Hoogvliet donderdag
1404 RSB SV Barendrecht Barendrecht maandag
1407 RSB Capelse SV Capelle a/d IJssel vrijdag
1409 RSB Charlois Europoort Rotterdam vrijdag
1410 RSB Schaakclub Dordrecht Dordrecht dinsdag
1411 RSB 3-Torens Bergschenhoek vrijdag
1412 RSB Eeuwig Schaak Ridderkerk maandag
1414 RSB SV Erasmus Rotterdam maandag
1415 RSB SV Fianchetto Schiedam donderdag
1416 RSB SV Het Houten Paard Brielle vrijdag
1418 RSB SV Hoeksche Waard Numansdorp donderdag
1420 RSB SV De Penning Rozenburg woensdag
1422 RSB SV Krimpen a/d IJssel Krimpen a/d IJssel maandag
1424 RSB SV Ridderkerk|Facebook Ridderkerk donderdag
1425 RSB SV Maassluis Maassluis maandag
1426 RSB
Messemaker 1847
Gouda maandag
1427 RSB SV Moerkapelle Moerkapelle vrijdag
1428 RSB SV Nieuwerkerk a/d IJssel Nieuwerkerk a/d IJssel dinsdag
1430 RSB SV H.I. Ambacht Hendrik Ido Ambacht dinsdag
1431 RSB SV Onesimus Rotterdam donderdag
1432 RSB SV Ontspanning Ouddorp maandag
1433 RSB SG Overschie Rotterdam vrijdag
1434 RSB SV Papendrecht/Alblasserdam Papendrecht dinsdag
1437 RSB SV De Pionier Hellevoetsluis donderdag
1440 RSB RSR Ivoren Toren Rotterdam vrijdag
1442 RSB SV Rokado Nieuw-Beijerland vrijdag
1443 RSB SO Rotterdam Rotterdam woensdag
1444 RSB
SV HZP Schiedam
Schiedam maandag
1446 RSB SV Shah Mata Rotterdam donderdag
1448 RSB SV Sliedrecht Sliedrecht donderdag
1450 RSB SV 't Springende Peert 's Gravendeel maandag
1451 RSB SV Spijkenisse Spijkenisse vrijdag
1453 RSB Unilever SV Vlaardingen vrijdag
1455 RSB SV Waddinxveen Waddinxveen donderdag
1456 RSB SV De Willige Dame Dordrecht dinsdag
1459 RSB SV De IJssel Moordrecht maandag
1460 RSB SV IJsselmonde Rotterdam vrijdag
1463 RSB SC De Zwarte Pion Sommelsdijk maandag
1464 RSB SV Zwijndrecht Zwijndrecht vrijdag
1468 RSB SV Oostflakkee Oude Tonge woensdag
1471 RSB SSV Klim-Op Capelle a/d IJssel dinsdag, donderdag, vrijdag
1472 RSB Jeugdschaakvereniging Kralingen Rotterdam maandag
1601 ZSB SV Goes Goes vrijdag
1604 ZSB SV Koudekerke Koudekerke donderdag
1605 ZSB Schaakclub S.Landau Axel vrijdag
1606 ZSB SV Middelburg Middelburg vrijdag, zaterdag
1607 ZSB SV Oostkapelle Oostkapelle donderdag
1609 ZSB Schaakklub Souburg Oost-Souburg donderdag, vrijdag
1610 ZSB SC Terneuzen Terneuzen vrijdag, maandag
1612 ZSB SC Vlissingen Vlissingen maandag
1613 ZSB Het Witte Paard Sas van Gent vrijdag
1614 ZSB SV WZV Oostburg donderdag
1615 ZSB SV Zierikzee Zierikzee maandag
1616 ZSB De Zwarte Dame Kruiningen maandag
1620 ZSB Denk en Zet Scherpenisse vrijdag
1701 NBSB Schaakclub Alphen Alphen dinsdag
1703 NBSB SV Aalst/Waalre Waalre donderdag
1704 NBSB [url= www.jscdepionier.nl]JSC De Pionier[/url] Helmond vrijdag
1706 NBSB SV Bladel Bladel donderdag
1707 NBSB SV De Baronie Breda dinsdag
1709 NBSB SV Bergen op Zoom Bergen op Zoom vrijdag
1709 NBSB Jeugd van SV Bergen op Zoom Bergen op Zoom dinsdag
1711 NBSB SV Caissa Heeswijk-Dinther maandag
1712 NBSB SV Dongemond Geertruidenberg dinsdag
1713 NBSB SV Checkmate Weert
1714 NBSB SV De Combinatie Asten dinsdag
1717 NBSB SV Deurne Deurne donderdag
1718 NBSB Dongense Schaak Club Dongen vrijdag
1719 NBSB SV En Passant Chaam donderdag
1720 NBSB SV De Oude Toren Berkel-Enschot donderdag
1721 NBSB SV Eeuwig Schaak Rucphen donderdag
1722 NBSB D4 Oosterhout vrijdag
1723 NBSB Eerste Goirlese Schaakclub (EGS) Goirle dinsdag
1724 NBSB Eindhovense SV Eindhoven maandag
1728 NBSB EVS Valkenswaard donderdag
1730 NBSB SV Garde Soerendonk/Maarheeze vrijdag
1733 NBSB SV Gennep Gennep donderdag
1734 NBSB SV Het Kasteel Escharen dinsdag
1735 NBSB Het Zwarte Schaap Tilburg donderdag
1738 NBSB HSC Helmond dinsdag
1740 NBSB HMC Den Bosch Den Bosch vrijdag
1741 NBSB De Schaakhoeve Hoeven donderdag
1742 NBSB De Kemppion Steensel dinsdag
1743 NBSB De Kentering Rosmalen maandag
1744 NBSB
SV SISSA
Luyksgestel maandag
1746 NBSB SV Mierlo-Geldrop Mierlo dinsdag
1747 NBSB SV Nuenen Nuenen maandag
1748 NBSB
SV ODI
Uden donderdag
1749 NBSB De Rooise Dam- en Schaakvereniging St. Oedenrode maandag
1750 NBSB SV Oisterwijk Oisterwijk donderdag
1751 NBSB Osse Schaak Vereniging Oss dinsdag
1754 NBSB SV De Pion Roosendaal vrijdag
1755 NBSB ESV Rode Lopers Oosterhout vrijdag
1756 NBSB TSV Rochade Tilburg donderdag
1757 NBSB SV De Raadsheer Zundert donderdag
1758 NBSB SV Steenbergen Steenbergen vrijdag
1759 NBSB Schijndel Schijndel dinsdag
1760 NBSB SV Staunton Etten-Leur vrijdag
1761 NBSB SV Vianen/DVP Vianen vrijdag
1762 NBSB SV Son en Breugel Son en Breugel donderdag
1765 NBSB SC SISSA Oirschot maandag
1766 NBSB SV Stukkenjagers Tilburg woensdag
1767 NBSB Jeugdschaakclub Haaren Haaren
1768 NBSB JSC De Schaakstek Haarsteeg
1770 NBSB SV De Toren Leende dinsdag
1771 NBSB SV 't Paardje Made dinsdag
1773 NBSB Roosendaalsch SG Roosendaal woensdag
1774 NBSB SV Veldhoven Veldhoven donderdag
1776 NBSB De Vrijpion Boxmeer maandag
1778 NBSB De Vughtse Toren Vught dinsdag
1779 NBSB
SV Waalwijk
Waalwijk donderdag
1780 NBSB SV Dubbelschaak '97 Boxtel dinsdag
1781 NBSB SV Wasbord Waspik dinsdag
1782 NBSB SV Woensdrecht Hoogerheide maandag
1783 NBSB SV Woensel Lichttoren Combinatie Eindhoven dinsdag
1784 NBSB De Drie Torens Tilburg maandag
1785 NBSB SV UNK Zevenbergen maandag
1788 NBSB JSC Udenhout Udenhout
1790 NBSB Rekreatie SV Den Bosch Noord Den Bosch donderdag
1791 NBSB JSC Moergestel Moergestel
1792 NBSB SV Groot-Ravenstein Ravenstein donderdag
1794 NBSB SV De Zandloper Sprang-Capelle woensdag
1795 NBSB STB Oosterhout
1798 NBSB SV Triple-Pion Eindhoven geen clubavond
1799 NBSB Sg KiNG Tilburg vrijdag
1901 LiSB SV Arx Arcen donderdag
1902 LiSB SV Bergen Nieuw-Bergen dinsdag
1903 LiSB SV Brunssum Brunssum donderdag
1904 LiSB SV Geleen Neerbeek donderdag
1905 LiSB DJC Stein vrijdag
1906 LiSB SV De Juiste Zet Noorbeek donderdag
1907 LiSB Eerste Weerter SV Weert
1908 LiSB SV GESS Sittard maandag
1910 LiSB Heerlensche SV Heerlen vrijdag
1911 LiSB SV Hoensbroek Max Euwe Brunssum vrijdag
1913 LiSB SV Horst 76 Horst donderdag
1914 LiSB HSDV Helden maandag
1915 LiSB Kerkraadse SV Kerkrade dinsdag
1917 LiSB SV Leudal Buggenum dinsdag
1918 LiSB SV 't Stokpaardje Maasbracht donderdag
1920 LiSB SV Eijsden Eijsden donderdag
1921 LiSB MSV-VSM Maastricht dinsdag
1922 LiSB SV Reuver Reuver donderdag
1923 LiSB RSC 't Pionneke Roermonddinsdag
1924 LiSB SV Schaesberg Landgraafdonderdag
1925 LiSB SV Ultimo Vero Maasbracht donderdag
1926 LiSB Tegelse SV Tegelen dinsdag
1927 LiSB Kon. Erk. SV Venray Venray dinsdag
1928 LiSB Venlose Schaakvereniging Venlodonderdag
1931 LiSB SV Sjaak Mat Bunde maandag
1932 LiSB SV De Postertoren Herkenbosch dinsdag
1933 LiSB SV Voerendaal Klimmen donderdag
1938 LiSB Blerickse SV Blerick maandag
1944 LiSB SV Schaakvelden Velden dinsdag