Start Hoogeveenchess

Vandaag is de eerste dag van de Herfstvakantie, maar ook de eerste dag van het Hoogeveenchess toernooi. Voor 29e keer. Dit jaar geen kroongroep. Volgens de toernooidirecteur Jeroen Bottema is men aan het sparen voor het 30-jarig jubileum volgend jaar. De Open groep is niet zo sterk als andere jaren wat een aantal noorderlingen de kans geeft om het toernooi te winnen. De beste kanshebbers uit het Noorden zijn Eelke de Boer en Ivo Maris die als derde en vierde zijn geplaatst. Maar sluit ook geen verrassing uit van het talent Bram ten Dam die als vijfde is geplaatst.

Is er een logica waarom alle links naar/via Facebook moeten? Terwijl bijv https://hoogeveenchess.nl/ gewoon de informatie geeft? Ik weet niet wat die facebook link toevoegt aangezien ik dat niet gebruik en zo, maar het lijkt voornamelijk extra data voor Meta te betekenen en die hebben ze al ruim genoeg.
Neen dat was geen logica, gewoon een kwestie van kopieren en plakken. Heb de links er uit gehaald. Zal daar een volgende keer op letten.